Anna Szubert
Personal Branding Strategist

Jestem strategiem Personal Brandingu. Zafascynowana korzyściami i wartościami jakie niesie budowanie własnej marki, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym, podjęłam wyzwanie i z sukcesem zakończyłam certyfikację w USA.

Dlaczego warto, żebyś ze mną współpracował

Doświadczenie, którym się dziele

Łącząc kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z ludźmi, będąc aktywnym doradcą z zakresu HR oraz wykładowcą akademickim, posiadam wysoko cenione umiejętności wspierania Klientów w ich dążeniu do osiągnięcia sukcesu.

Prowadzę szkolenia z zakresu budowania marki osobistej dla klientów indywidualnych, małych i średnich firm, dla których wizerunek ich właściciela jest podstawowym elementem rozwoju zarówno osobistego, jak i firmy.

Pomogę Ci osiągnąć sukces

Duże sukcesy odnoszę w pracy indywidualnej z klientami poszukującymi wsparcia w rozwoju kariery. Wyznaczam z klientami cele i czas ich realizacji, począwszy od znalezienia lepszej pracy po długofalowe planowanie drogi zawodowej.

Moje doświadczenie – Twoja szansa

Pracuję z doświadczonymi menadżerami oraz osobami na początku drogi zawodowej. Prawdziwym wyróżnieniem dla mnie była akceptacja indywidualnego planu personal brandingu przez m.in. profesora psychologii, dyrektora HR w międzynarodowej spółce, czy kilkunastu właścicieli firm.

Jestem praktykiem

Występuję jako prelegentka na konferencjach, piszę artykuły do gazet kobiecych i biznesowych. Jestem członkinią Stowarzyszenia Mówców Profesjonalnych.

Dzięki posiadaniu udziałów w kilku spółkach, aktywnie wdrażam i sprawdzam w realnym życiu własne rozwiązania.

Ze mną osiągniesz sukces!