Spotkanie z Fioną Stoop w Hadze

Haga. Holandia. Miałam wielką przyjemność wymienić się doświadczeniami i wiedzą na temat Personal Brandingu z jedną z najbardziej wpływowych kobiet w Holandii. Fiona Stoop- strateg personal brandingu, coach, autorka kilku książek na temat social media, w tym bestsellerowej książki na temat skutecznego poszukiwania pracy, niewątpliwie kobieta sukcesu.

Ilość klientów przerasta jej możliwości czasowe. Jest zajęta non- stop, prawie codziennie prowadzi szkolenia grupowe, a jednak znalazła czas na wymianę doświadczeń. Dlaczego? Bo poznawanie ludzi, ciekawość, umiejętność dzielenia się to Jej znaki rozpoznawcze.

Przez dwa dni była moim osobistym coachem. Z wymiany naszej wiedzy już powstały nowe pomysły. Zgodziła się wystąpić (niedługo) jako gość specjalny na jednym z wydarzeń dotyczących personal brandingu i social media. To było wyjątkowe spotkanie.

I najważniejsze: nigdy by do niego nie doszło, gdyby nie social media, gdyby nie obopólne starania pielęgnowania znajomości, która choć początkowo w sieci, dziś doprowadziła do współpracy i znajomości realnej.